http://www.rosbalt.ru/print/730255.html "...не стоит принижать и возможности украинских олигархов. Доля национального дохода, которую они присваивали до кризиса, позволяла им воевать друг с другом, не трогая население, которое было важным электоральным ресурсом в этой войне. Но вышло так, что украинская элита устала от войн, и эта усталость совпала с кризисом. У олигархических групп появился мощный запрос на объединение и ?порядок?, результатом которого стало избрание Януковича. Он устраивает всех основных игроков, а значит, подкупать население более незачем. Теперь, после вереницы дорогостоящих выборов, украинцам придется сполна ответить за унижения олигархов, чьи партии были вынуждены, скрипя зубами, проводить неприятную и убыточную для хозяев социальную политику. Всем, кто читал проект нового Трудового кодекса Украины, ясно: она идет в средневековье. .."
Згідно пропонованого законопроекту роботодавець зможе продовжувати тривалість робочого дня до 12 і більше годин, фактично перекресливши здобутки двохсотрічної боротьби працюючих за 8-годинний робочий день. З законопроекту вилучений цілий розділ XVI теперішнього Кодексу, що разом із новою книгою 6 законопроекту спричинить знищення незалежних профспілок і захищати права працівників окрім старих ще ?радянських? і часто недієвих профспілок буде нікому! Фактично скасована відповідальність роботодавця за завдання шкоди працівнику, а натомість, дисциплінарна і матеріальна відповідальність найманих працівників розписана у 20 статтях (ст. ст. 401-419 та 389), в обсязі УВОСМЕРО більшому, ніж відповідальність роботодавців. Значно спрощена система звільнення працівників. Також спрощені процедури проведення службового розслідування проти працівника, що тепер зможе здійснювати роботодавець одноособово. Роль Комісій з трудових спорів як органу розв?язання суперечностей роботодавців і найманих працівників у проекті Кодексу зведено практично нанівець
может редакция и не худшая, но она явно хуже действующего законодательства, поэтому ничего хорошего. на счет рано бідкатись - то лучше перебздеть, чем недобздеть:). Я думаю никого не привлекает идея тратить 2/3 дня на работу и добиралово на нее и 1/3 на сон или работу по субботам-воскресеньям? Или привлекает?:)
Правильно. Перша редакція (а протягують кодекс з 2005 року) була ще більш драконівською [наприклад передбачалось можливість звільнення за страйк!, укладення трудового договору в усній формі...] проте інші вкзані вище "нововедення" залишились сам кодекс
Бідкатись вже можна. Адже це стосуватиметься більшості з нас.
.
VikaVP replied on #
Строгий прям какой))).
А туристам терь отпуск брать..
.
natika replied on #
все равно влияет только на бюдж.организации, и то не все... остальные всегда работали или брали отпуск
и чтоб не осталось иллюзий
yanch replied on #
http://www.rosbalt.ru/print/730255.html
"...не стоит принижать и возможности украинских олигархов. Доля национального дохода, которую они присваивали до кризиса, позволяла им воевать друг с другом, не трогая население, которое было важным электоральным ресурсом в этой войне.
Но вышло так, что украинская элита устала от войн, и эта усталость совпала с кризисом. У олигархических групп появился мощный запрос на объединение и ?порядок?, результатом которого стало избрание Януковича. Он устраивает всех основных игроков, а значит, подкупать население более незачем. Теперь, после вереницы дорогостоящих выборов, украинцам придется сполна ответить за унижения олигархов, чьи партии были вынуждены, скрипя зубами, проводить неприятную и убыточную для хозяев социальную политику.
Всем, кто читал проект нового Трудового кодекса Украины, ясно: она идет в средневековье. .."
Працюй більше. Твоє життя ? тимчасове. Імідж фірми ? вічний.
okravchuk replied on #
Згідно пропонованого законопроекту роботодавець зможе продовжувати тривалість робочого дня до 12 і більше годин, фактично перекресливши здобутки двохсотрічної боротьби працюючих за 8-годинний робочий день.
З законопроекту вилучений цілий розділ XVI теперішнього Кодексу, що разом із новою книгою 6 законопроекту спричинить знищення незалежних профспілок і захищати права працівників окрім старих ще ?радянських? і часто недієвих профспілок буде нікому!
Фактично скасована відповідальність роботодавця за завдання шкоди працівнику, а натомість, дисциплінарна і матеріальна відповідальність найманих працівників розписана у 20 статтях (ст. ст. 401-419 та 389), в обсязі УВОСМЕРО більшому, ніж відповідальність роботодавців.
Значно спрощена система звільнення працівників. Також спрощені процедури проведення службового розслідування проти працівника, що тепер зможе здійснювати роботодавець одноособово.
Роль Комісій з трудових спорів як органу розв?язання суперечностей роботодавців і найманих працівників у проекті Кодексу зведено практично нанівець
Аналіз нового трудового кодексу
прийняття кодексу перенесено на кінець квітня
.
saga replied on #
це далеко не найгірша редакція змін і далеко не перший (мабуть сотий:)) розгляд законопроекту. Чи не зарано бідкатись?
.
Oleg13 replied on #
может редакция и не худшая, но она явно хуже действующего законодательства, поэтому ничего хорошего. на счет рано бідкатись - то лучше перебздеть, чем недобздеть:). Я думаю никого не привлекает идея тратить 2/3 дня на работу и добиралово на нее и 1/3 на сон или работу по субботам-воскресеньям? Или привлекает?:)
.
okravchuk replied on #
Правильно.
Перша редакція (а протягують кодекс з 2005 року) була ще більш драконівською [наприклад передбачалось можливість звільнення за страйк!, укладення трудового договору в усній формі...]
проте інші вкзані вище "нововедення" залишились
сам кодекс
Бідкатись вже можна. Адже це стосуватиметься більшості з нас.