26/07/2010 - 09:32
Група Ганни Дорошенко (пішохідний 1 к.с., Карпати) вийшла на зв'язок та повідомила про те, що дісталися озера Синевір, де за планом й завершили свій маршрут.
Група Євгена Єрьомина (гірський 3 к.с., Приельбрусся) зараз знаходиться на "Притулку 11-ти". Планують акліматизаційний вихід, а потім, за гарної погоди, сходження на Ельбрус.
Група Олександра Пакриша (гірський 3 к.с., Приельбрусся) повідомляє, що основну частину маршруту завершено і залишилось також лише сходження на Ельбрус, але зі сходу.