Умови проведення змагань т/к Глобус НТУУ КПІ з техніки пішохідного туризму

Загальні умови
Змагання проводяться відповідно до діючих ?Правил змагань з туристського багатоборства?(далi Правила), ?Положення? та ?Умов проведення змагань?(далi Умови) Змагання проводяться на трьох дистанціях ?Смуга перешкод, особиста техніка? (Ікл.), ?Смуга перешкод, зв'язки? (ІІ кл.) та ?Крос-похід, зв'язки? (ІІкл.).

До участі у змаганнях допускаються учасники та зв'язки, що пройшли мандатну комісію. Мадатна комісія проводиться окремо для кожної дистанціїї відповідно 04.03.2008 з 18:30 до 19:00, 23.03.2008 з 09:00 до 10:00 та 30.03.2008 з 09:00 до 10:00.

Змагання проводять 3 дні (див. Положення).

На дистанції ?Смуга перешкод, зв'язки? зв'язка прибуває на старт за 15 хвилин до старту для перевірки спорядження. Всі дистанції проходяться в касках, одежа повинна закривати коліна та лікті. Для дистанцій ?Смуга перешкод, зв'язки? та ?Крос-похід, зв'язки? на касках учасників обов?язково повинний бути присутнім номер учасника. На дистанції ?Смуга перешкод, зв'язки? номера видаються Всі петлі на дистанції - вантажні, якщо не вказано протилежне. На етапах без КЛ початком-кінцем руху вважається пристібування-відстібування від перил, початок роботи з суддівським обладнанням. На етапах з КЛ початком-кінцем руху вважається: пересікання КЛ.

Умови дистанції ?Смуга перешкод, зв'язки?

Результат підводиться у загальному заліку, залік змішаних зв'язок та чоловічих зв'язок окремо буде проведено у випадку, якщо кількість окремо змішаних та окремо чоловічих зв'язок перевищить 5. Стартовий інтервал між зв'язками буде змінюватись згідно швидкості проходження попередньої зв'язки для усунення випадків відсидки.
На дистанції встановлено контрольний час - 1 година. Після закінчення КЧ команда вважається знятою з дистанції та займає місце після всіх команд, що фінішували. Серед знятих команд місця будуть розподілятися згідно кількості пройдених етапів та отриманих штрафних балів.

Етапи надано не в порядку проходження.
Кількість етапів може бути зменшено або збільшено за рішенням ГСК.
Дистанція:
1. Спортивний підйом, не менше 40м., самонаведення
Обладнання етапу - контрольні лінії (КЛ) початку та кінця зони перешкоди, 2 локальні петлі (ЛП) або 1 вантажна петля (ВП) на початку етапу, 1 локальна петля в кінці етапу, 4-7ППС в зоні етапу.
Другий учасник долає зону перешкоди за допомогою схоплюючого вузла.

2. Траверс схилу, не менше 60м, самонаведення. Обладнання етапу - 2 ЛП або 1 ВП на старті, 3-5 ППС на першій ділянці, 1 ПС, 3-5 ППС на другій ділянці, 2 ЛП або 1 ВП на фініші етапу. Етап проходиться із зміною лідера.

3. Наведена суддівська Навісна переправа через яр, не менше 40м. Обладнання етапу - маркіровані опори на початку та кінці етапу, КЛ обмеження зони перешкоди.
4. Спуск по схилу спортивним способом, не більше 22м., самонаведення. Обладнання етапу - опора на початку етапу, КЛ обмеження зони перешкоди.

5. Наведений Підйом по вертикальних перилах, не менше 10м. Обладнання етапу - суддівські перила підйому, суддівська страховка, 1 ВП на фініші етапу, КЛ на фініші етапу.
6. Спуск по вертикальних перилах, не менше 10м, самонаведення. Обладнання етапу - КЛ, що обмежують зону перешкоди, суддівська страховка, 2 ЛП на стартовому березі.

7. Наведена Переправа по вірьовці з перилами (Паралельні мотузки), не більше 30 м. Обладнання етапу - суддівська переправа з перилами, контрольні лінії початку та кінця зони перешкоди.
8. Наведений траверс схилу, не більше 40м. Обладнання етапу - КЛ зони перешкоди, не менше 4 прольотів.

9. Наведена крутопохила переправа вниз, не більше 22м. Обладнання етапу - КЛ зони перешкоди, 3 ЛП на стартовому березі, можливі вантажні перила підходу, 2 ЛП на фінішному березі.

Підписатися на Коментарі для "Умови проведення змагань т/к Глобус НТУУ КПІ з техніки пішохідного туризму"