Регламент відкритого Кубку м.Києва зі спортивного (пішохідного) туризму на штучному рельєфі

“ПОГОДЖЕНО”
Президент
«Київської міської федерації спортивного туризму»
_______________________Ю.Бабенко
______________________2015 рік

«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Заступник директора
Департаменту освіти і науки, молоді та спорту
__________________О.Трофимов
_________________2015 рік

Р Е Г Л А М Е Н Т
відкритого Кубку м. Києва зі спортивного (пішохідного) туризму на штучному рельєфі

1. ЦІЛІ І ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ

Міські змагання зі спортивного туризму (далі - СТ) проводяться з метою подальшого розвитку СТ в м. Києві, як ефективного засобу підвищення ролі фізичної культури і спорту у всебічному, гармонійному розвитку людини, виховання патріотизму і сприяння формуванню здорового способу життя населення.
Головні завдання змагань:
пропаганда та популяризація СТ серед широких верств населення м. Києва;
перевірка рівня майстерності спортсменів і команд;
визначення найсильніших команд і спортсменів м. Києва;
виявлення і формування резерву складу до збірних команд м. Києва;
сприяння підвищенню безпеки спортсменів під час проведення змагань та спортивних походів;
проведення моніторингу розвитку СТ в м. Києві та встановлення рейтингової оцінки колективів, команд, спортсменів, тренерів.

2. СТРОКИ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання проводяться 21, 22 лютого в спортивному залі ліцею № 208 міста Києва (вул. Туманяна, 2, метро “Лівобережна“).

3. ОРГАНІЗАЦІЯ, КЕРІВНИЦТВО ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯМ ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (далі – Департамент).
Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагань покладається на Київську міську федерацію спортивного туризму (далі – Федерація) та головну суддівську колегію змагань (далі – ГСК), затверджену Департаментом.
Відповідальність за дотримання правил безпеки та здоров’я учасників під час проведення змагань покладається на головного суддю згідно з діючими Правилами змагань зі спортивного туризму та «Положенням про медичне забезпечення спортивно – масових заходів» (наказ Мінохорони здоров’я України від 27.10.08, № 614 та наказ Мінсім’ямолодьспорт України від 17.11.08, №4557).
Відповідальність за підготовку учасників команд та дотримання вимог ними правил безпеки під час змагань несуть представники, тренери, капітани а при їх відсутності самі учасники.
Відповідальність за виконанням вимог заходів безпеки під час проведення змагань покладається на головного суддю.
Відповідальність за якість та безпечне використання командного та особистого спорядження несе представник, тренер команди та самі учасники.
Підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
Власник спортивної споруди не менше ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.
Контроль за підготовкою спортивних споруд при проведенні змагань здійснює робоча комісія федерації спортивного туризму м. Києва.
У своїй звітності про проведення змагань ГСК надає Київській міській ФСТ звіт головного судді змагань, умови проведення змагань, заявочні матеріали, протоколи результатів змагань за видами змагань (дистанціями), оціночну відомість роботи суддів.

4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ, ВИМОГИ ДО НИХ

До участі у змаганнях допускаються спортсмени які представляють спортивні, туристські клуби, організації, навчальні заклади міста Києва та інших областей, міст, і які пройшли мандатну комісію.
Вік та спортивна кваліфікація учасників змагань повинна відповідати вимогам Правил змагань зі спортивного туризму в частині, що стосується класу дистанцій (п.3.3.2).
Кожна організація яка делегує на змагання 4 спортсмени повинна забезпечити кваліфікованого суддю, який залучається до суддівства змагань за рішенням ГСК. Суддя повинен мати секундомір, чинні Настанови з проведення змагань з пішохідного туризму, ІСС, рукавиці.

5. ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ ТА УМОВИ

До програми змагань включено:
21 лютого – особисті змагання на дистанції “Смуга перешкод“, клас дистанції -4. Початок змагань серед чоловіків об 9.00. Початок змагань серед жінок об 14.00. Нагородження переможців після закінчення змагань у групах.
22 лютого – змагання зв'язок на дистанції “Смуга перешкод“, клас дистанції – 4.
Початок змагань об 9.00. Нагородження переможців – об 17.00.

Змагання проводяться згідно з чинними Правилами змагань зі спортивного туризму від 24.04.2008 року та Настановами проведення змагань з пішохідного туризму від 24.11.2012.
Умови подолання дистанцій та їх технічний опис додаються.
Перелік спеціального спорядження необхідного для подолання дистанцій учасники визначають самостійно, виходячи з умов та технічного опису дистанцій.

6. ДОКУМЕНТАЦІЯ ТА СТРОКИ ЇЇ ПОДАННЯ

Попередні заявки про участь у змаганнях подаються до 17 лютого головному судді змагань Ігнатенку С.Г.  0636821462, 0502451861 або на e-mail: або на сайті інформаційної підтримки та висвітлення змагань www.tkg.org.ua.

Заявка встановленої форми подається в мандатну комісію 17 лютого на нараді представників організацій. Початок наради об 17.00.
Разом із заявкою 17.02 подаються:
документ, що засвідчує спортивну кваліфікацію учасників;
страхові поліси від нещасних випадків на учасників змагань, дійсні на час проведення змагань. Умови страхування повинні передбачати страхові виплати в разі настання нещасних випадків під час занять спортом або участі в змаганнях.

Перед стартом кожен учасник представляє документ з фотокарткою, що засвідчує його особу.
До змагань допускаються лише учасники, які попередньо підтвердили свою участь в установлений для попередніх заявок термін та під час роботи Мандатної комісії.

7. ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ТА НАГОРОДЖЕННЯ

В особистих змаганнях залік проводиться серед чоловіків та жінок окремо. Результат учасника визначається за сумою часу подолання дистанції та штрафного часу (1 штрафний бал=10 с).
В змаганнях зв'язок залік проводиться серед чоловічих та змішаних (жіночих) зв'язок окремо. Результат визначається за сумою часу подолання дистанції та штрафного часу (1 штрафний бал=20 с).
Учасники, які посіли І – ІІІ місця в кожному виді змагань нагороджуються дипломами і медалями Департаменту відповідних ступенів.

8. УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ ЗМАГАНЬ

Витрати на відрядження учасників та тренерів, представників (страхування спортсменів, проїзд в обох напрямках, оплата за розміщення, харчування, добові) відносяться за рахунок коштів організацій, що відряджають.
Часткові витрати на організацію змагань передбачаються за рахунок коштів Федерації та інших, джерел фінансування.
Стартовий внесок для участі в змаганнях складає 10 грн. для учнів та студентів та 20 грн. для решти учасників за кожну дистанцію.

ЦЕЙ РЕГЛАМЕНТ Є ОФІЦІЙНИМ ВИКЛИКОМ НА ЗМАГАННЯ

Підписатися на Коментарі для "Регламент відкритого Кубку м.Києва зі спортивного (пішохідного) туризму на штучному рельєфі"