До уваги учасників надаються попередні умови дистанції «Рятувальні технічні прийоми» Відкритого Кубку м. Києва з гірського туризму 2017: II клас IV клас
Вопросы по дистанции, 2й класс 1. Подьем по склону: можно ли первому с грузом? 2. Подьем по склону: можно ли параллельный подьем? 3. Спуск пострадавшего: где начинает и где заканчивает страдать пострадавший? 4. Подьем пострадавшего: где начинает и где заканчивает страдать пострадавший? 5. Можно ли узнать где будут перебеги и их длительность? 6. Можно ли возвращатся назад между этапами?
1. Да 2. Нет 3. На ВД при постановке на с/с, т.е стает на с/с и дальше стоять на травмированной ноге или контактировать стопой нельзя; на ЦД после пересечения КЛ 4. На ВД после захода в зону этапа. На ЦД после постановки на с/с. 5. Между каждым этапом есть перебеги разной длины. Самый большой до 150 м. Более подробно на показе дистанций. 6. В границах кородоров движения можно.
Це імітація ось такого: Зверніть увагу, що дана "драбина", як і на зображенні не доходить до кінця ділянки перешкоди, і від драбини вам доведеться лізти по скелі. Також на даному етапі може бути змінено умови в сторону полегшення проходження, наприклад повішені суддівські перила по "драбині" і по скелі.
1 Етап 2. Спуск потерпілого з супроводжуючим пртерпілий учасник команди ? якщо так то не зрозуміло як команда зможе організувати КС та транспортну мотузку 2.Етап 3. Вертикальний підйом та підйом легкопотерпілого з тріщини коротким поліспастом пртерпілий учасник команди ? поліспаст кріпити в ВО? 3 Етап 8. Вертикальний підйом та підйом потерпілого з супроводжуючим потерпілий учасник команди ?
С твоего ответа я понимаю что один человек может стоять на шайбе и контролировать прусы Тогда встречный вопрос к обоим командным дистанция Так можно спускать пострадавшего на всех етапах?
Так, команда сама визначає потерпілого. На дистанції 4-го класу команді необхідно змінити особу потерпілого мінімум 3 рази. На дистанції 2-го класу команді необхідно змінити особу потерпілого мінімум 2 рази.
важно что бы 3 разных чел. было пострадавшими или просто сделать 2 замены на дистанции? например, вася страдает на спуске, петя на подьеме, и снова вася на переправе
Важно чтобы было 3 разных человека на дистанции второго класса. Например, если команда состоит из трех мальчиков и одной девочки, то можно сделать таким образом, что сначала на 2-м етапе мальчик1, потом на 3-м етапе девочка, на 5-м етапе мальчик2 и на етапе 6 уже ставите пострадавшим кого хотите. Это сделано на самом деле для того, чтобы все участники могли работать на дистанции и чтобы пострадавшим не была всегда единственная девочка.
Чи діятиме тут правило як на інших дистанціях? "На дистанції встановлено суддівські обмеження часу: ПКЧ1, ПКЧ2, ЗЧ. Команди, що не вклались в ПКЧ1, продовжують проходження дистанції, починаючи з N етапу. Команди, що не вклались в ПКЧ2, продовжують проходження дистанції на M етапі."
2 клас 3 етап підйом потерпілого. ВД: НЗ, ПСП - стоячи на ПСП буде можливість візуального контролю потерпілого? Бо на схемі перегиб схилу далеко від ПСП
Так, місце перегибу далеко від ПСП. Трохи подумавши для другого класу було вирішено видалити це правило, але необхідність допомоги при переході через перегиб залишається.
В умови додано значення ПКЧ для обох класів. Всі зміни виділені червоним кольором, або закреслені та підсвічені синім. В четвертому класі було прибрано крутопохилу переправу вниз та підйом по схилу.
Вопросы по дистанции, 2й
Вопросы по дистанции, 2й класс
1. Подьем по склону: можно ли первому с грузом?
2. Подьем по склону: можно ли параллельный подьем?
3. Спуск пострадавшего: где начинает и где заканчивает страдать пострадавший?
4. Подьем пострадавшего: где начинает и где заканчивает страдать пострадавший?
5. Можно ли узнать где будут перебеги и их длительность?
6. Можно ли возвращатся назад между этапами?
.
Melor replied on #
1. Да
2. Нет
3. На ВД при постановке на с/с, т.е стает на с/с и дальше стоять на травмированной ноге или контактировать стопой нельзя; на ЦД после пересечения КЛ
4. На ВД после захода в зону этапа. На ЦД после постановки на с/с.
5. Между каждым этапом есть перебеги разной длины. Самый большой до 150 м. Более подробно на показе дистанций.
6. В границах кородоров движения можно.
.
Paramaribo replied on #
Що таке підйом на скелю пр драбині? Не дуже зрозуміло з умов суть етапу.
.
Melor replied on #
Це імітація ось такого:

Зверніть увагу, що дана "драбина", як і на зображенні не доходить до кінця ділянки перешкоди, і від драбини вам доведеться лізти по скелі.
Також на даному етапі може бути змінено умови в сторону полегшення проходження, наприклад повішені суддівські перила по "драбині" і по скелі.
.
Paramaribo replied on #
Зрозуміло. Дякую. Напевно для першого має бути СС ще.
.
Melor replied on #
так, буде
4 КЛ
1 Етап 2. Спуск потерпілого з супроводжуючим
пртерпілий учасник команди ?
якщо так то не зрозуміло як команда зможе організувати КС та транспортну мотузку
2.Етап 3. Вертикальний підйом та підйом легкопотерпілого з тріщини коротким поліспастом
пртерпілий учасник команди ?
поліспаст кріпити в ВО?
3 Етап 8. Вертикальний підйом та підйом потерпілого з супроводжуючим
потерпілий учасник команди ?
.
Спасибо за схему очень помогло )
.
Melor replied on #
Всюди де є потерпілий, то він є учасником команди.
1. Двох людей для цього цілком достатньо.
2. Так
.
С твоего ответа я понимаю что один человек может стоять на шайбе и контролировать прусы
Тогда встречный вопрос к обоим командным дистанция
Так можно спускать пострадавшего на всех етапах?
.
Melor replied on #
Да, можно. Один человек на спуской системе, второй на страховке.
.
Команда сама определяет пострадавшего
.
Melor replied on #
Так, команда сама визначає потерпілого.
На дистанції 4-го класу команді необхідно змінити особу потерпілого мінімум 3 рази.
На дистанції 2-го класу команді необхідно змінити особу потерпілого мінімум 2 рази.
.На дистанції 2-го класу
важно что бы 3 разных чел. было пострадавшими или просто сделать 2 замены на дистанции? например, вася страдает на спуске, петя на подьеме, и снова вася на переправе
.
Melor replied on #
Важно чтобы было 3 разных человека на дистанции второго класса.
Например, если команда состоит из трех мальчиков и одной девочки, то можно сделать таким образом, что сначала на 2-м етапе мальчик1, потом на 3-м етапе девочка, на 5-м етапе мальчик2 и на етапе 6 уже ставите пострадавшим кого хотите.
Это сделано на самом деле для того, чтобы все участники могли работать на дистанции и чтобы пострадавшим не была всегда единственная девочка.
.
BULLET GH replied on #
Чи діятиме тут правило як на інших дистанціях?
"На дистанції встановлено суддівські обмеження часу: ПКЧ1, ПКЧ2, ЗЧ. Команди, що не вклались в ПКЧ1, продовжують проходження дистанції, починаючи з N етапу. Команди, що не вклались в ПКЧ2, продовжують проходження дистанції на M етапі."
.
Melor replied on #
Ні. Але буде інше, яке вам буде повідомлено.
.
BULLET GH replied on #
2 клас
3 етап підйом потерпілого. ВД: НЗ, ПСП - стоячи на ПСП буде можливість візуального контролю потерпілого? Бо на схемі перегиб схилу далеко від ПСП
.
Melor replied on #
Так, місце перегибу далеко від ПСП.
Трохи подумавши для другого класу було вирішено видалити це правило, але необхідність допомоги при переході через перегиб залишається.
Обновлення умов!
Melor replied on #
В умови додано значення ПКЧ для обох класів.
Всі зміни виділені червоним кольором, або закреслені та підсвічені синім.
В четвертому класі було прибрано крутопохилу переправу вниз та підйом по схилу.